Paslaugos

TARPTAUTINIS KROVINIŲ PERVEŽIMAS IR EKSPEDICIJA

Specializuojamės ir teikiame kokybiškas krovinių pervežimo ir ekspedicijos paslaugas tarptautiniu mastu. Greitai ir operatyviai pergabensime Jūsų krovinius iš vakarų Europos šalių į rytų Europos ir kitas SNG šalis.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei krovinio tipo, galime pasiūlyti įvairaus pobūdžio transporto priemones – puspriekabes/šaldytuvus, tentines priekabas ir kitus vilkikus iš bet kurios Europos vietos - pergabensime Jūsų krovinį bet kokiu maršrutu, esančiu Europos Sąjungos viduje.

Jūsų patogumui galime įvykdyti Jūsų krovinio pervežimą ir iš Pabaltijo bei Lenkijos valstybių į Vakarų Europos šalis. Nuolat vystome ir plėtojame maršrutų kryptis, todėl neradus krypties, kurios Jums reikia - kreipkitės į mus individualiai ir mūsų draugiška komanda padės Jums rasti efektyvų sprendimą!

Itin vertiname pergabenimo kokybę ir greitį – todėl visi vilkikai yra aprūpinti pažangiausiomis priemonėmis, užtikrinsiančiomis Jūsų krovinio maksimalų saugumą ir atkeliavimą laiku.

  • Tarptautiniai krovinių pervežimai;
  • Krovinių sandėliavimo paslaugos, krovinių saugojimas ir komplektavimas Kauno rajono muitinės terminale
  • Performinimas krovinių, esančių muitinės terminale ir terminalo sandėliuose Laisvojoje ekonominėje zonoje
  • Išsami informacija ir konsultacijos apie krovinių gabenimo ypatybes
  • Tiksli informacija apie krovinio buvimo vietą realiu laiku

Mūsų ekspeditoriai ir asmenys, vežantys krovinius yra apdrausti civilinės ekspeditoriaus atsakomybės draudimu (iki 250 000 EUR). Ieškote papildomų garantijų? Siekdami maksimalaus komforto ir užtikrintumo – galime papildomai apdrausti ir Jūsų krovinį. Tad palikite visus gabenimo rūpesčius mums – Jūsų krovinys pasieks tikslinę lokaciją saugiai ir visada laiku!

Neradote ko ieškote arba turite papildomų klausimų? Kreipkitės į mus individualiai – mes visada pasiruošę Jums padėti!

tarptautiniai