Apie mus

MŪSŲ ISTORIJA

ASA Prekyba – geriausias partneris pergabenant Jūsų krovinį. Per daugiau nei 13 metų entuziastingo įsitraukimo į krovinių gabenimo ir ekspedicijos paslaugų tiekimą, išvystėme itin saugią ir patikimą veiklos struktūrą. Esame pasiruošę suteikti pridėtinę vertę Jūsų verslo poreikiams ir pergabenti įvairaus dydžio ar tipo krovinius į tarptautines vietoves. Ilgametės patirties ir ambicijų dėka sukaupėme didelį partnerių tinklą Europos Sąjungoje, todėl galime pasiūlyti įvairaus pobūdžio transporto priemones iš bet kurios Europos vietovės. Patikėkite savo krovinį mūsų patirčiai – įgyvendinsime Jūsų poreikius su neprilygstama kokybe, precizišku opertyvumu ir už itin konkurencingą kainą.

MŪSŲ KOMANDA

Esame entuziastinga profesionalų komanda, visada pasiryžusi operatyviai reaguoti į Jūsų poreikius ar iškilusius klausimus. Skatiname itin glaudų, draugiškais ir ilgalaikiais santykiais paremtą bendradarbiavimą su klientais, todėl pažadame, kad darbas su mūsų specialistais taps ne tik būtinybe, bet ir malonumu – su mumis dirbti itin paprasta! Kiekvienas iš mūsų komandos narių yra savo srities veteranas ir turi ne mažesnę nei 4 metų patirtį logistikos srityje, todėl būkite tikri, kad Jūsų krovinys yra pačiose geriausiose rankose. Nebijokite kelti mums iššūkių – tikime, kad augant Jūsų poreikiams, augame ir mes!

MŪSŲ VERTYBĖS

Ilgametė patirtis, maksimalus patikimumas ir ypatingas dėmesys kokybiškiems logistikos sprendimams. Tai vertybės, lydėjusios mūsų komandą nuo pat įmonės įsteigimo pradžios ir leidusios mums užaugti iki to, kuo esame šiandien. Didžiuojamės galėdami pasakyti, jog perlipome savo pačių lūkesčius ir galime fokusuotis ties maksmalios pridėtinės vertės kūrimu. Jūsų nesuvaidintas pasitenkimas mūsų teikiamomis paslaugomis yra pagrindinis variklis, skatinantis judėti į priekį ir nuolat tobulėti. Todėl suteiksime Jums daugiau, nei galite tikėtis!