Mūsų profesionali komanda yra pasiruošusi operatyviai pergabenti greitai gendančias, aukštai temperatūrai jautrias prekes. Padėsime išlaikyti maksimalią produktų kokybę, gabenant juos net į pačias tolimiausias vietoves.

Pasirūpinsime Jūsų verslo poreikiais ir pergabensime net pačius masyviausius krovinius. Siūlome daugiau nei 20 vnt. itin talpių ir griežčiausius ES saugumo reikalavimus atitinkančių tentinių puspriekabių. Mūsų autoparkas yra pasiruošęs Jūsų reikmėms.

Patogus bei finansinius kaštus taupantis sprendimas Jums! Jeigu turite smulkų krovinį, kuriam nereikalinga visa vilkiko erdvė - pergabensime jį patogiai kartu su kitais klientų kroviniais. Naudokitės tik vilkiko vieta, kurios Jums reikia!

Tarptautinis krovinių gabenimas - visada laiku ir saugiai

Nesvarbu ar tai kitas miestas, žemynas ar net pasaulis. Mūsų teikiamų paslaugų spektras įgyvendins visus Jūsų verslo poreikius.

icon

GREITIS IR OPERATYVUMAS

Nuo pirmosios užklausos iki krovinio galutinio pristatymo. Išklausysime bei padėsime išgryninti Jūsų poreikius, o pervežimą įvykdysime greičiau nei galite numanyti.

icon

KONKURENCINGA KAINA

Jūsų krovinys patikimose rankose! Skiriame ypatingą dėmesį ne tik paslaugos kokybei ir patikimimui, bet ir maksimaliam jos prieinamumui.

icon

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

Gaukite kokybę, kurios nusipelnėte! Naudojame technologiškai pažangias transpotavimo priemones, o mūsų komandos nariai yra patyrę ir profesionalūs specialistai.

icon

GAUSUS PASIRINKIMAS

Pasirinkite transporto priemonę pagal krovinio tipą! Mūsų autoparkas šiuo metu siūlo daugiau nei 150 saugių ir pažangių transporto priemonių – tentines puspriekabes, puspriekabes – šaldytuvus, vilkikus ir kt.

PAPILDOMOS PASLAUGOS JŪSŲ REIKMĖMS

Mūsų dedikuota komanda yra pasiruošusi išpildyti visus Jūsų lūkesčius. Neradote ko ieškote ar kyla papildomų klausimų? Kreipkitės į mus individualiai!

 • Krovinių sandėliavimas, saugojimas ir kompletavimas Kaune

  Krovinių sandėliavimas, saugojimas ir kompletavimas Kaune

 • Galimybė apdrausti gabenamą krovinį

  Galimybė apdrausti gabenamą krovinį

 • Informacija apie tikslią krovinio būvimo vietą

  Informacija apie tikslią krovinio būvimo vietą

 • Krovinio palyda pagal kliento poreikius

  Krovinio palyda pagal kliento poreikius