Privatumo politika

Siekiant užtikrinti Jūsų pasitikėjimą ir asmeninį privatumą parengėme privatumo politiką, kurioje išdėstyta kokia informacija renkama kai lankotės interneto svetainėje http://asaprekyba.lt, kaip ja disponuojama ir kas turi prieigą prie šių duomenų. Kai Jūs apsilankote šioje svetainėje, laikoma, jog Jūs susipažinote ir sutinkate su šios politikos nuostatomis.

Asmens duomenys gali būti pateikiami šiais būdais:

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys naudojami tam, kad galėtume su Jumis susisiekti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ar suformuoti užsakymą.

UAB „ASA PREKYBA“ įsipareigoja:

  • Saugoti Jūsų duomenis ne ilgiau nei tai būtina ir naudoti juos aiškiems tikslams, tokiems kaip užsakymų vykdymas.
  • Be Jūsų sutikimo neperduoti asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius ar asmenis, kurie teikia paslaugas, kurios reikalingos sklandžiam užsakymo vykdymui. Šiuo atveju bus perduoti tik būtini duomenys konkrečiai paslaugai atlikti.
  • Neatlygintinai teikti informaciją apie Jūsų turimus duomenis, juos keisti ar ištrinti Jums pareikalavus.
  • Saugoti Jūsų duomenis nuo praradimo, neteisėto panaudojimo ar atskleidimo.

Visa Jūsų pateikta informacija yra tvarkoma laikantis Lietuvos ir Europos Sąjungos duomenų apsaugos teisės reikalavimų. Be atskiro Jūsų sutikimo duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleisti tik teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.